NÁKUPNÍ KOŠÍK

STERILOVANÉ PŮLENÉ PLODY HABANERO ORANGE

Habanero Orange je základní Habanero
Naložené chilli papričkyNAKLÁDANÉ CHILLI HABANERO ORANGE
Popis

Upozornění: V případě objednávky napište do poznámky, chcete-li poslat Habanero Orange i s tím "červíkem" (vidíte na obrázku ve sklenici uprostřed), což je velmi ostrá odrůda chilli známá pod jménem Aribibi Gusano, a nebo pouze čisté Habanero Orange.

SHU: 150.000 - 325.000

Krátký popis: Není třeba slov. Prostě Habanero. Pokud Jamie Oliver mluví o chilli, mluví o Habanero. Vůně po meruňkách, snad i citrusech. K jakékoliv kuchyni, oceníte k rybám a darům moře.

Složení: Chilli Habanero Orange, voda, ocet, cukr, sůl

Alergen: Hořčičné semínko

Množství: 212ml/70g

 

Další varianty

STERILOVANÉ PŮLENÉ PLODY HABANERO ORANGE (VO balení 6ks)
40020VO
momentálně nenabízíme VO balení

Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).